Nart Access; Fiziksel ve ortopedik hareket kısıtlamaları olan bireyler için çözümler tasarlar ve gerçekleştirir. Erişim uzmanlarımız,kısıtlı hayatları kısa sürede değiştiren ve güvenilir çözümler üreten en iyi partnerdir.

Bizim Hikayemiz

Nart Access, 2013 yılında Manisa’da Yavuz EREN tarafından; fiziksel hareketlilikte kısıtlılığa maruz kalan bireylere, birey ve yapıya uygun tasarımlar ile hareketlilik ve erişebilirlik çözümleri sunmak adına kuruldu. Bu şirket merdiven inip-çıkmakta zorlanan, bina veya oda içi erişimde sıkıntı yaşayan, tedavi veya sosyalleşme amaçlı havuza-denize erişimde zorluklarla karşılaşan kişilere ve onlara yardım eden bakıcılarına-yakınlarına çözümler üreterek bağımsızlık ve umut ışığı olma felsefesi ile faaliyet gösteriyor.2016 yılından beri başlattığı Ar-ge çalışmalarının hayata geçmesi ile üretime başlayan Nart Access , bağımsız erişimi titizlikle yönetmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek akülü Havuz -Plaj Liftlerinin üreticisi olan firma, hayatı kolaylaştıran bu çözümlerini, işinde profesyonel bir teknik ekip desteği ile hayata geçirmektedir.

Bunun yanı sıra 2018 yılında Nart Access markası, daha geniş kitlelere erişilebilirlik çözümleri üretebilmek adına ortaklık yapısını da değiştirmiştir.T.C. Sağlık Bakanlığı , AENOR (Evrensel Erişilebilirlik Sertifikası-170001-2) ve WDU -WDF (Dünya Engelliler Birliği) onaylı belge ve sertifikalara sahip olan Erişim Uzmanı Nilay ÖZTUNALI ile ortaklık yaparak şirketin ulusal ve uluslararası platformlarda üretimini ve bilinirliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Nart Access ; Manisa’daki üretim tesisinin yanı sıra 2018 yılının ikinci yarısında tüm ürünlerini sergileyeceği bir showroom ile İzmir Narlıdere ofisinde hizmet vermeye devam edecektir. Nart Access; MTO, KOSGEB,OAIB Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ; Türkiye Sağlık Turizmi Derneği’nin resmi üyesi olup CBÜ TEKNOKENT ile AR-GE ve Ürün Geliştirme Programı destek kapsamındadır.

Üretim Yaptığı Ürünler

 • Sabit Havuz Lifti
 • Portatif Havuz Lifti
 • Su Basınçlı Havuz Lifti
 • Engelli Plaj Şezlong Sandalyesi
 • Havuz Bisikletleri (Aqua Cycling)
 • Engelli Plaj Yürüme Yolları
 • Sahil Yürüteci / Plaj

 

 

Ekibimiz

 • YAVUZ EREN
  YAVUZ EREN Kurucu
 • NİLAY ÖZTUNALI
  NİLAY ÖZTUNALI Kurucu Ortak